UPOZORNENIE: PRÁVE PREBIEHA PREHOD NA NOVÝ SYTÉM !!! Ospravedlňujeme sa v prípade nefunkčnosti nietorých stránok.

Vitajte v informačnom systéme www.UBYTOVANIE-POPRAD.sk, ( Lokalita: Poprad Tatry a okolie ) Nájdete informácie typu UBYTOVANIE ( Hotely, Penzióny, Apartmány, Chaty ), ZĽAVY,  TIPY NA VÝLET a LYŽOVANIE z lokality POPRAD, VYSOKÉ TATRY, SPIŠSKÁ SOBOTA, TATRANSKÁ LOMNICA, ŠTRBSKÉ PLESO. Veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte.

UBYTOVANIE POPRAD.sk

 


 
   

HOTEL POPRAD - Poprad, TATRY

 

CHALUPA U REZBARA - Jezersko, TATRY

 

HOTEL GERLACH - Poprad, TATRY

-30%  25 €    -30%  17,9 €    -15%  21,5 €   
17,5 €
  12,5 €
  18,3 €
 
   

PENZIÓN POD BRÁNOU - Poprad, TATRY

 

PENZION LAMPÁŠ - Poprad, TATRY

 

PENZIÓN BARBORKA - Poprad, VYSOKÉ TATRY

-15%  15,3 €    -20%  21,9 €    -15%  19,4 €   
13 €
  17,5 €
  16,5 €
 
 

HOTEL VELICKÝ ZÁMOČEK - Poprad, TATRY

 

TATRA HOTEL - Poprad, TATRY

-15%  20 €    -30%  22,9 €   
17 €
  16 €
 

Mesto Poprad so svojimi 53 000 obyvateľmi predstavuje dynamicky sa rozvíjajúce administratívne, hospodárske, kultúrne a spoločenské centrum podtatranského regiónu. Výhodná zemepisná a strategická poloha mu umožňuje všestranný rozvoj a špecifickú orientáciu na cestovný ruch, šport a na možnosti všestrannej sebarealizácie jeho obyvateľov. Mesto bohaté na históriu je hrdé i na svoju súčasnosť. Mohutný rozvoj dosiahlo postupne, predovšetkým však za posledné roky, počas ktorých prešlo nebývalým rozmachom a vytvorilo občanom podmienky na plnohodnotný kultúrny i spoločenský život.Všetky časti mesta: Spišská Sobota, Veľká, Stráže pod Tatrami, Matejovce, Kvetnica a Poprad prešli postupnou rekonštrukciou námestí, niektorých budov, chodníkov, verejných komunikácií i osvetlenia, oddychových zón, detských ihrísk a pod. Postupne boli zrealizované jednotlivé trasy cyklistických chodníkov, kruhové križovatky, viacúčelová športová hala Aréna Poprad, ale aj ďalšie investície menšieho či väčšieho rozsahu. Rozvoj mesta pokračuje aj rozširovaním bytovej výstavby, skvalitňovaním cestovného ruchu, obchodu a služieb, rozvojom stredného a vysokého školstva, vytváraním pracovných príležitostí a oddychových zón. Podmienky na rozvoj turistického a cestovného ruchu nastali v novopostavenom vodnom areáli AquaCity, ktorý umožňuje celoročne všestranné relaxačné vyžitie vo vodnom svete spolu s poskytovaním nadštandardných hotelových služieb a kongresových podmienok.

       

www.ruzashop.sk, www.ruzashop.sk/bavlnene-obliecky, www.obliecky-ruzomberok.sk, www.matejovsky-obliecky-navliecky.sk, www.slovakholiday.sk, www.slovakholiday.cz, www.ubytovanie-poprad.sk, www.ubytovanie-besenova.sk, www.ubytovanie-ruzomberok.sk, www.ubytovanie-podhajska.sk, www.ubytovanie-senec.sk, www.zlavy-tatry.sk, www.zlava-liptov.sk, www.zlavy-podhajska.sk, www.zlava-meder.sk,

S vybranými ubytovateľmi spolupracujeme od roku 2007

Portál technicky spravuje: