Hľadáte UBYTOVANIE v RUŽOMBERKU? Nájdete tu informácie typu UBYTOVANIE   ( Hotely, Penzióny, Apartmány, Chaty, Priváty ), LYŽOVANIE, KAM NA VÝLET, TIPY NA VÝLET z lokality RUŽOMBEROK, LIPTOV, VLKOLÍNEC, HRABOVO, MALINO BRDO. Veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte.

EXTRA ZĽAVOVÉ POBYTY Z REGIÓNU LIPTOVA - LIMITOVANÁ PONUKA KUPÓNOV ( Z kupónov je možné vytvoriť dlhší pobyt )65

 

99 €

Jarný relax pobyt - Hotel Smrek / Nízke Tatry

 

2 os. /3 dni /2 noci / 2x raňajky + 2x večera    Lokalita: Liptovský Hrádok - Jasná - Tatralandia

 

65,00 € 99 €

Do konca predaja ostáva 7 dní
Počet zakúpených kupónov 112
INFO O PONUKE
 
OBCHODNÉ PODMIENKY
KONTAKTY
Časovo limitovaný predaj

Ružomberok je srdcom Liptova, centrom dolného Liptova a okresným mestom. Má 32 000 obyvateľov a mestské časti, z ktorých väčšinu poznajú po celom Slovensku, a dokonca aj v zahraničí - Vlkolínec, Černová, Rybárpole, Hrboltová a Biely Potok. Ružomberok je strediskom cestovného ruchu, bezprostredne pri meste je situovaný areál Ski park Ružomberok s apartmánovými domami Fatrapark I. a II. (trojka je vo výstavbe), Apartmány Hrabovo a rovnomenným hotelom. Jednou z mestských častí je Vlkolínec, živá osada zapísaná v UNESCO. Ružomberok je aj mestom športu. Pôsobí tu Mestský futbalový klub (MFK), ktorý v roku 2006 získal titul Majstra Slovenska a aj Slovenský pohár. Organizovaný futbal v Ružomberku sa hráva od roku 1908. Klub súťaží v najvyššej slovenskej - Corgoň - lige. Druhým významným klubom je Mestský basketbalový klub (MBK), dvojnásobný víťaz prestížnej Euroligy žien, niekoľkonásobný víťaz Československej aj Slovenskej ligy v basketbale. Klub hráva najvyššiu slovenskú súťaž - extraligu.Ružomberok je aj mestom s úžasnou prírodnou polohou a scenériami. Obklopujú ho až tri pohoria - Veľká Fatra (národný park), Nízke Tatry (národný park) a tiež Chočské Vrchy. Najvyššími končiarmi okresu sú Rakytov, Veľký Choč, Salatín, Šiprúň a iné. 

       

www.ruzashop.sk, www.ruzashop.sk/bavlnene-obliecky, www.obliecky-ruzomberok.sk, www.matejovsky-obliecky-navliecky.sk, www.slovakholiday.sk, www.slovakholiday.cz, www.ubytovanie-poprad.sk, www.ubytovanie-besenova.sk, www.ubytovanie-ruzomberok.sk, www.ubytovanie-podhajska.sk, www.ubytovanie-senec.sk, www.zlavy-tatry.sk, www.zlava-liptov.sk, www.zlavy-podhajska.sk, www.zlava-meder.sk,

 

  S vybranými ubytovateľmi spolupracujeme od roku 2007.
  
 
 

Portál technicky spravuje: