Hľadáte UBYTOVANIE v RUŽOMBERKU? Nájdete tu informácie typu UBYTOVANIE   ( Hotely, Penzióny, Apartmány, Chaty, Priváty ), LYŽOVANIE, KAM NA VÝLET, TIPY NA VÝLET z lokality RUŽOMBEROK, LIPTOV, VLKOLÍNEC, HRABOVO, MALINO BRDO. Veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte.

UBYTOVANIE RUŽOMBEROK.sk

 


 
   

PENZION SIDOROVO - Ružomberok, LIPTOV

 

PENZION GEJDAK - Ružomberok, LIPTOV

 

PENZION ZA MLYNOM - Liptovská Teplá, LIPTOV

-20%  25 €    -20%  25 €    -20%  18,8 €   
20 €
  20 €
  15 €
 
   

PENZIÓN U ŠULOV - Ružomberok, LIPTOV

 

VILA MICHAELA - Ružomberok, LIPTOV

 

PENZIÓN MILADY - Ružomberok, LIPTOV

-20%  12,5 €    -15%  11,8 €    -15%  11,8 €   
10 €
  10 €
  10 €
 
 

APARTMÁNY ELEGANT - Liptovské Sliače

 

CHATA POD BRDOM - Ružomberok, LIPTOV

-20%  8,8 €    -25%  12 €   
7 €
  9 €
 

Ružomberok je srdcom Liptova, centrom dolného Liptova a okresným mestom. Má 32 000 obyvateľov a mestské časti, z ktorých väčšinu poznajú po celom Slovensku, a dokonca aj v zahraničí - Vlkolínec, Černová, Rybárpole, Hrboltová a Biely Potok. Ružomberok je strediskom cestovného ruchu, bezprostredne pri meste je situovaný areál Ski park Ružomberok s apartmánovými domami Fatrapark I. a II. (trojka je vo výstavbe), Apartmány Hrabovo a rovnomenným hotelom. Jednou z mestských častí je Vlkolínec, živá osada zapísaná v UNESCO. Ružomberok je aj mestom športu. Pôsobí tu Mestský futbalový klub (MFK), ktorý v roku 2006 získal titul Majstra Slovenska a aj Slovenský pohár. Organizovaný futbal v Ružomberku sa hráva od roku 1908. Klub súťaží v najvyššej slovenskej - Corgoň - lige. Druhým významným klubom je Mestský basketbalový klub (MBK), dvojnásobný víťaz prestížnej Euroligy žien, niekoľkonásobný víťaz Československej aj Slovenskej ligy v basketbale. Klub hráva najvyššiu slovenskú súťaž - extraligu.Ružomberok je aj mestom s úžasnou prírodnou polohou a scenériami. Obklopujú ho až tri pohoria - Veľká Fatra (národný park), Nízke Tatry (národný park) a tiež Chočské Vrchy. Najvyššími končiarmi okresu sú Rakytov, Veľký Choč, Salatín, Šiprúň a iné. 

       

www.ruzashop.sk, www.ruzashop.sk/bavlnene-obliecky, www.obliecky-ruzomberok.sk, www.matejovsky-obliecky-navliecky.sk, www.slovakholiday.sk, www.slovakholiday.cz, www.ubytovanie-poprad.sk, www.ubytovanie-besenova.sk, www.ubytovanie-ruzomberok.sk, www.ubytovanie-podhajska.sk, www.ubytovanie-senec.sk, www.zlavy-tatry.sk, www.zlava-liptov.sk, www.zlavy-podhajska.sk, www.zlava-meder.sk,

 

  S vybranými ubytovateľmi spolupracujeme od roku 2007.
  
 
 

Portál technicky spravuje: